TELE SATIŞ

Tele Satış

Tele Satış & Pazarlama

Telefonla; Tanıtım, Satış, Bilgilendirme

İşinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi, sektördeki konumunuzu ve olası gelişmeleri analiz ediyoruz. Optimum maliyetle maksimum fayda üretecek olan kampanyalar düzenleme, geliştirme ve yönetme hizmetleri sunuyoruz.

Tele Satış

ENPAMA REKLAM VE PAZARLAMA HİZMETLERİ

Piyasada rakibiniz olan markaların veya işletmelerin nitelik, fiyat, talepler ve müşteri ilişkileri açısından araştırılması ile raporlanmasını üstleniyoruz. Sonuçların, sizin mevcut ürün ve hizmetleriniz karşısında avantaj ve dezavantajlarının tarafınıza rapor edilmesini sağlıyoruz.

  • Anket ve diğer saha bilgi toplama araçlarının kullanımı
  • Sektörel yeniliklerin takibi ve raporlanması; karşı yeni ürün/hizmet geliştirebilme fırsatı
  • Müşteri analizi ve müşteri sadakat takip programları hazırlanması

Sunduğumuz çözüm önerilerimizde; işiniz kapsamında ihtiyaç duyulan ön verilerin toplanmasından, bilgisayar desteğiyle anlamlı ve kullanılabilir hale getirerek siz müşterilerimize sunulmasına kadar “esnek & sürekli diyalog” anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Şirketinize, işinize ve taleplerinize özel esnek çözümler üretiyoruz. Tele satış yöntemi ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satışa sunuyoruz.

Müşterilerinizi bilgilendirmek, satış ve tanıtım ziyaretleriniz için randevu almak, satış sözleşmeleri ve teyit aramaları yapmak için çok küçük ölçekli projelere de Tele Satış hizmeti sunuyoruz.