HAKKIMIZDA

Enpama Reklam ve İletişim Ajansı

Çözüm Ortaklığı Süreçleri

Enpama Ltd. olarak; Reklam Ajansı Hizmetleri ve Pazarlama İletişimi Çözümleri sunmaktayız.

Orta ölçekli ve büyük ölçekli pek çok müşterimize, tam hizmet kapsamında Ajans desteği sağlıyoruz.
Yıllardır hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizle sürdürdüğümüz kesintisiz ve başarılı iletişim, en önemli referansımızdır.

Çözümlerimizden kısa başlıklar halinde
bahsetmek gerekirse;

Dijital reklam ajansıyız, internet odaklı çözümler üretmekteyiz.

Yazılım / programlama ağırlıklı projeler üretebilen bir ekip olduğumuz için
proje bazlı ve eksiksiz çözümler sunarız.

Tasarımlarımızla günün ilerisinde olmayı hedefliyoruz.
Trend belirleyen yaklaşımlarla, doğru işler üretiyoruz.

İşlerimizin tüm aşamalarında; yazılım/programlama ve tasarım alanlarında kendi ekibimizle hizmet veriyoruz. Üstlendiğimiz projelere olan hakimiyetimiz, başarılı sonuçlar elde etmek için temel dayanağımızdır.

Web Tasarım ve Programlama Hizmetlerimizde, e-Ticaret Sistemlerimizde İç SEO (Arama Motoru Optimizasyonu Faaliyetlerinin Tasarım ve Kodlama Kısmı) kurallarına ve yöntemlerine titizlikle uyum sağlamaktayız.

Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan müşterilerimizin web yayın hedeflerine ulaşmalarını fazlasıyla önemsiyoruz.

Kolay yönetilebilen ve kullanışlı web içerik yönetim sistemleri (CMS / Güncellenebilir Web Sitesi) hazırlıyoruz.

Sektörel Analiz, Piyasa Araştırmaları, Rakip Analizi ve Tamamlayıcı Ürünlerin / Tamamlayıcı Hizmetlerin Analizi gibi araştırma alanlarında hizmet vermekteyiz.

İnternet Reklamcılığı alanında ölçümlenebilir ve geri dönüşleri yönetilebilir nitelikte hizmetler sağlamaktayız.

 • Reklam hazırlık aşamaları, analiz ve planlamalar, yayın uygulamaları ve geri dönüşümler, dönüşümlerin ölçümlendikten sonra yorumlanması gibi aşamalarda etkin roller üstlenip, tam hizmet reklam ajansı desteği vermekteyiz.

 • Müşterilerimiz için planladğımız reklam kampanyalarının izlenmesini, ölçülmesini sağlıyoruz; detaylı ve sürekli raporlarla süreci başarıya kadar elden bırakmıyoruz.

 • Internetten satış sistemleri hazırlıyoruz ve doğrudan satış kanalları edindiriyoruz. Perakende ve toptan satış kanallarını geliştirip, müşterilerimizin hem bayilik / franchise kazanmasını destekliyoruz, hem de yeni satış kanallarına sahip olmalarını sağlıyoruz.

 • Kredi kartı, havale, kapıda ödeme ve benzeri tahsilat yöntemlerini kullanarak, profesyonel satış sistemleri aracılığı ile yapılan ticaretin altyapısını kullanıma sunuyoruz.

 • Sosyal Medya Pazarlaması ile bilinirlik ve satış artırma çalışmaları planlıyoruz, uyguluyoruz.

 • Televizyon ve Basılı Medya Reklamları, Internet Reklamları, Sosyal Medya Pazarlaması, Dış Mekan Reklamları ve Saha Çalışmaları ile çözümler sunuyoruz.

Biz Kimiz?

 • 2007 yılından itibaren reklam ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet göstermekteyken, 2012 yılı itibariyle Enpama Ltd. olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

 • Reklam Ajansı Hizmetleri ve Pazarlama İletişimine odaklanan pazarlama, tutundurma ve satış artırma çalışmaları yapıyoruz.

 • Medya planlama, doğru reklam kampanyaları düzenleme, internetin nitelikli kullanıldığı projeler geliştirme, yenilikçi tasarım hizmetleri, profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, matbaa uygulamaları, kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret, CRM uygulamaları, araştırma / analiz hizmetleri alanlarında çözümler sunuyoruz.

 • E-ticaret çözümleri üretmekteyiz.

 • Yine 2011 yılı itibari ile telesatış, callcenter ve Sekreterlik Hizmetleri sunmaktayız.

İş Alanındaki Odağımız

'İleri Düzeyde Uzmanlık' (!) yetisine sahip olmadığımız hiçbir alanda faaliyet göstermemekteyiz. Araştırma ve Analiz hizmetlerimizde bu nedenle genelde profesyonel hizmet alımını tercih ediyoruz. Prodüksiyon hizmetleri için proje yönetimi konumundan ileri geçmemeye özen gösteriyoruz.

Büyüme Stratejimiz

Proje bazlı, müşteri odaklı ve kesin çözümler üretme imkanlarımızı sonuna değin kullanırız.
Mutlaka müşterimizin hayal etmesini sağlarız ve bazen "hayal kurma" görevini üstleniriz. Müşterilerimizle birlikte hayal ettiklerimizi yine onlara arz ederiz. Yasalara ve meslek etiklerine bağlıyız. Gecemiz ve gündüzümüz sağlığımız ölçüsünce çalışmak için en uygun zamanlarımızdır;
İŞ ODAKLI YAŞARIZ.
Entelektüel yaşam, sektörümüzde görev alanlar için bir zorunluluktur! İşimiz kadar yaşantımıza da emek harcamalı ve zaman ayırmalıyız. Dolayısıyla az uyuyan insanlarız.

Referans Çalışmalarımız

Referanslarımız arasında mutlulukla andığımız pek çok ticari boyutlu çalışmamız ve sosyal sorumluluk çalışmalarımız mevcuttur. Referanslarımızın bir kısmına internet sitelerimizde yer verilmiştir. Gururla sunduğumuz referanslarımız arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı SHOD Bşk.lığı bulunmaktadır. Uluslararası boyuttaki müşterimiz de, esnaf olarak anılan küçük finansal ölçekli müşterimiz de bizim için EŞ DEĞERDİR!

İnsan Kaynakları Politikamız

Bir çalışma arkadaşı seçerken iş ile alakalı yetileri ve ücret beklentisi :) en önemli kriterimizdir. Dürüstçe belirtmekte fayda görüyoruz.

Adli sicil kaydının olmaması yani evvelce suça karışmamış olması da yönetim anlayışımızın gereklerindendir. Kişi dürüstlüğünü sezdirebilmelidir. İşine ve biz çalışma arkadaşlarına bağlı olabilmeli, güvenilir olduğunu hissettirmelidir. Çalışma arkadaşları ile medeni yaşam tarzını benimseyebilmelidir. TC Anayasa ve yasalarına bağlı olmalıdır. İş yaşamımız bir tual ise bu tualdeki rengarenk boyalarız; yeni arkadaşımız da aramıza renk katabilmelidir. Birbirimizi sevebilmemiz gereklidir.

Mesleki Yeterliliklerimiz

Çözüm ortaklığı aldığımız kişiler, firmalar ve çalışma arkadaşlarımız alanlarında uzmanlık gerektiren detaylara sahip kişiler olmalıdır.