Enpama /

Yazılım & Programlama

YAZILIM & PROGRAMLAMA

software Kurumlara, firmalara maliyetlerini düşürecek, zaman avantajı sağlayacak, işlerini kolaylaştıracak, hata payını düşürecek, yeni kazanımlara imkan verecek projelerimizi incelemenizi rica ederiz.

Pazarlama dünyasında dev bir piyasa haline gelen "internet"te profesyonelce yer almak, bu büyük ticaret ve kariyer imkanı sunan piyasada başarıyı yakalamak için çözüm ortağınız olmaya adayız. Kurumsal kimlik lansmanı yapabileceğiniz, yüksek görsellik sunan, ileri teknoloji ve yazılım imkanlarını da kullanan bir web siteniz olması için birlikte çalışalım. İnternette işiniz, sektörünüz ya da markanız ile alakalı arama yapan binlerce potansiyel müşteri, profesyonel internet siteniz aracılığı ile size ulaşsınlar.

E-ticaret avantajını mutlaka değerlendirmelisiniz. İnternet üzerinden satış yapabilmek, stok, eleman ve zaman maliyetlerini minimize ederken karlılık oranında maksimizasyona imkan veriyor.

E-ticaret sitenizi kuralım, internetten ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamanızı, sipariş almanızı, havale ve/veya kredi kartı ile satış yapabileceğiniz profesyonel bir e-mağazanız olmasını sağlayalım. İster kurumsal kimlik barındıran bir web sitesi, ister kişisel içerik sağlayıcı bir site, ister e-ticaret sitesi olsun, yazılımcı ve uzman desteğine bağımlılığınızı sona erdiriyoruz!

Hazırladığımız yüksek görsellikli ve yazılım destekli internet sitelerinde teknik bilgiye sahip olma gerekliliği olmaksızın güncelleme, içerik ekleme, ürün-hizmet ekleyip çıkarabilme, pazarlama, muhasebe ve stok kaydı tutma gibi isteğinize bağlı olarak artabilecek çok avantajlı imkanlar sunuyoruz.

Özetle yazılım ve internet projelerimiz hayalleriniz kadar özgür ve yenilikçi çözümler sunuyor.

Internetten Satış Yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
E-Ticaret Sistemi ile kullanımınıza sunuyoruz. 0(212) 988 1919