Enpama /

Web Tasarım

WEB-TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım
Internette bulunabilir olmanızı sağlıyoruz.
"Bulunabilirlik" her zaman yeterli olmayabilir!
Aslında, Güvenilir ve Hedef Odaklı bir web siteniz olmasını sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi birlikte belirliyoruz, web ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak tespit ediyoruz. Şahsınız ya da işiniz için en doğru niteliklerdeki web sitelerini hazırlıyoruz. Web sitenizi kolayca yönetebilmeniz için sizin kullanımınıza özel "Web Sitesi Türkçe Yönetim Paneli" hazırlıyoruz. Web Sitenizi Sürekli ve kolayca güncelleyebilmenize imkan sağlıyoruz... Mobil cihazlarda sitenizin tam uyumlu görünmesini ve hatasız çalışmasını sağlıyoruz. Google Arama Motoru'nda şahsınız ya da işiniz ile alakalı olarak yapılan aramaların ilk sayfalarda listelenmesini sağlıyoruz.

SÜREKLİ TEKNİK DESTEK - TÜM MÜŞTERİLERİMİZE ÜSTÜN HİZMET

Kurumsal kimlik, web uygulamaları ve görselliğe ihtiyaç duyacağınız, duruşunuzla hedef kitlenizi etkilemeyi arzulayacağınız çalışmalarınızda "Web Tasarım" çözümlerimizle yanınızda olmak istiyoruz.

Web siteniz, kartvizitiniz, antetli kağıtlarınız, pek çok kırtasiye türevinden gereçleriniz, reklam ve tanıtım amaçlı broşürleriniz, kitap, dergi ve ajandalarınız, reklam ilanlarınız, araç kaplamalarınız, online yazışma formatınız kurumsal kimliğinizin en temel unsurlarıdır.

Bu unsurlar içinde profesyonel bir tutarlılığı, pazarlama biliminin inceliklerini de göz önünde bulundurarak yakalıyoruz.

"Web Tasarım" odaklı çözüm taleplerinizde süreci başlangıçtan proje teslimine kadar uzman gözü ile modelleyip, sizler için optimum işlevselliği ve katma değeri elde ediyoruz.

Internetten Satış Yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
E-Ticaret Sistemi ile kullanımınıza sunuyoruz. 0(212) 988 1919

E-Ticaret

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Internetten Satış

Internet üzerinden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme sistemleri gibi
pek çok ödeme yöntemiyle satış yapabileceğiniz e-ticaret sistemleri hazırlıyoruz.

Üstelik inanılmaz fiyatlarla...

Internetten Satış Yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
E-Ticaret Sistemi ile kullanımınıza sunuyoruz.
0(212) 988 1919

Satış Yaptıran E-Ticaret!

 • Kazandıkça ödemek, kazandığınızı bilmek gibi bir avantajı sizlere sunuyoruz.

 • Sürekli internet sitenizi takip etmek zorunda değilsiniz.

 • Alacağınız tüm siparişleri ve talepleri çağrı merkezimiz üzerinden telefonla size bildiriyoruz.

 • Kredi kartı altyapısı ve tahsilat işlemlerinizi de biz sağlamaktayız.

 • Sınırsız ürün ekleme avantajı ile bir defa yapacağınız bu yatırım sonucu sahip olacağınız internet mağazanızı pek çok farklı alanda entegre bir satış ortamına çevirebilirsiniz.

 • Yönetici ve personel ekleyerek, çalışanlarınızı görevlendirebilir ve sınırlı yetkilerle donatabilirsiniz. Sınırsız yetkilere sahip olan yönetim kadrosu ile çalışmaları izleyebilirsiniz.

 • Müşteri profilleri belirleyebilirsiniz, toptan alışveriş imkanı ya da özel indirimlerle alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

 • Alışveriş kuponları ile satış artırma faaliyetleri yürütebilirsiniz.

 • Mağazanız üzerinde tam bir hakimiyet kurup, görsel ve niteliksel bakımdan bir alışveriş şölen alanı oluşturmuşçasına ürün ve hizmetlerinizi hızla ve profesyonelce satışa sunabilirsiniz.

 • İyi bir muhasebe imkanı elde edersiniz; satışlarınızı, maliyet ve cironuzu, kazancınızı, öne çıkan ürünlerinizi, müşteri eğilimlerini ve satış pazarlama uzmanlıklarınız doğrultusunda pek çok gerekli veriyi sistemimizin istatistiksel takip altyapısı sayesinde elde edebilirsiniz.

 • Çağrı destek hizmetimizden faydalanarak internet sitenizi sürekli takip etmeden de gelen siparişlerden haberdar olabilirsiniz.

Internetten Satış Yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
E-Ticaret Sistemi ile kullanımınıza sunuyoruz. 0(212) 988 1919