SEKRETER HİZMETİ /

SEKRETER HİZMETİ : Telefon Yanıtlama ve Sekreterlik

SEKRETER HİZMETİ

SEKRETER HİZMETİ

TELEFON YANITLAMA VE SEKRETERLİK


Şirketler, Avukatlar, Hekimler, Şahıs Firmaları için Özel Sekreterlik Çözümleriyle Birlikte...

Santral ve Sekreter Maliyetinize Son Veriyoruz.


Ayda 140 TL'den başlayan fiyatlarla, çok ekonomik sekreterlik, santral ve çağrı merkezi hizmetleri sunuyoruz.

Ofisiniz yoksa, ya da kolay ulaşılabilir, Türkiye'nin Ekonomik Merkezi İstanbul'da bir ofis adresi, yazışma ve iletişim yeri arayışındaysanız çözüm sunuyoruz. Toplantı ve eğitim salonu hizmetleri veriyoruz.

0(212) 988 1919

Sekreter ihtiyacınız olduğu halde yer, istihdam ve benzeri nedenlerle çözüm arayışındaysanız; Enpama Çağrı Merkezi Sekreterlik Hizmetleri sizin için uygun seçim olabilir. İş yerinizde bir sekreter istihdam etmeden, maliyet ve yükümlülük altına girmeden bizimle çalışabilirsiniz.

Şirketinize ait numaranızı arayan müşterileriniz, size sunacağımız santral hizmeti ile karşılaşır. Bu santral, müşterilerinizi anons ile yönlendirir ve size özel hizmet verecek olan operatörümüz müşterinizin telefonunu yanıtlar. Taleplerini alır, seçmiş olduğunuz hizmet paketine göre;

a) Telefonu size (cep telefonunuza) bağlar
b) Müşterilerinizin talebini alır, kaydeder ve size telefonla, sms ile ya da e-mail ile bilgi verir.

Şirketlere Özel

İş yerinizde telefon yoğunluğuna, santral ve sekreter maliyetlerine çözüm olarak bu paketimizi seçebilirsiniz. TELE-SATIŞ ve diğer profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Avukatlara Özel

Dava dosyalarınızı ve iş akışını takip etmek için telefonla sizi arayacak olan müvekkillerinizi, diğer tüm arayanlarınızı siz duruşmadayken, toplantıdayken telefonla yanıtlayan, dilerseniz telefonu cep telefonunuza bağlayan, dilerseniz de kayıtları alıp, soru ve arayan kişi bilgilerini size ulaştıran bir sekreterlik hizmetidir. Santral ve anons hizmeti de pakete dahildir.

Hekimlere Özel

Muayenehane ve polikliniklerinizde sekreterlik çözümlerimizle sizinleyiz.

Sekreter Hizmeti için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
Enpama Sekreter Hizmeti ile kullanımınıza limitsiz olarak sunuyoruz. 0(212) 988 1919