Hakkımızda /

ENPAMA AJANS: Enpama Reklam Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Enpama Reklam

Enpama Reklam İletişim Ajansı


Çözüm Ortaklığı Süreçleri


Enpama Ltd. Reklam İletişim Bilişim Ajansıdır. Orta ölçekli ve büyük ölçekli pek çok müşterimize sunmakta olduğumuz tam hizmet kapsamındaki desteklerimizin ilk günden günümüze değin aralıksız bir iletişimle devam ediyor oluşu en belirgin özelliğimizdir.

Çözümlerimizden kısa başlıklar halinde bahsetmek gerekirse;


 • Biz bir dijital reklam ajansıyız, internet odaklı çözümler üretmekteyiz.

  Yazılım / programlama ağırlıklı projeler üretebilen bir ekip oluşumuz sebebi ile her projemiz kendi içerisinde ‘Tam Fonksiyonel ve Özgün’ niteliklerdedir.

 • Tasarımlarımız, içinde bulunulan piyasa trendine yaratıcı uygulamaların da entegre edilmesi neticesinde belirlenen hedeflere odaklanan, arzu edilen etkiyi başarı ile yakalayan çalışmalar şeklinde hazırlanmaktadır.

  Bizim için, tam esnek çalışma prensibimiz kapsamında eksiksiz memnuniyet yakalanıncaya kadar her bir proje ‘Hiç Başlanmamışçasına Yenidir’.

 • Enpama Reklam
 • Yazılım / programlama ve tasarım aşamalarını tümü ile biz tamamladığımız için, başarıyla ve özgün niteliklerde teslim ettiğimiz projeler, dönemimizin popüler gereksinimlerinden olan İç SEO (Arama Motoru Optimizasyonu Faaliyetlerinin Tasarım ve Kodlama Kısmı) kural ve yöntemlerine de uygun halde kullanıma sunulmaktadır.

  Hedef kelimeler ilgili arama motorunda aratıldığında ilk sayfada müşterilerimizin yer alması, marka değeri ve ticari anlamda ciddi faydalar sağlamaktadır.

 • Tamamen müşterilerimiz ve ilgili departmanları tarafından yönetilebilen interaktif sistem çözümlerimiz (CMS) kadar doğrudan hizmet vermek yöntemi ile firmamızın üstlendiği çözümlerimiz de ekonomik ve işlevseldir.

 • Sektörel anlamda interaktif analiz, rakip ya da tamamlayıcı firmaların takibi ve yöntemlerinin raporlanıp, kullanılabilirliklerinin denetlenmesi hizmetlerimiz, müşterilerimize farklı avantajlar sağlamaktadır.

 • Internet reklamcılığı alanında ileri düzey ölçümleme ve bütçe optimizasyon faaliyetlerimiz ile profesyonel destekler sunmaktayız.

  Reklam hazırlık aşamaları, analiz ve planlamalar, yayın uygulamaları ve geri dönüşümler, dönüşümlerin ölçümlendikten sonra yorumlanması gibi aşamalarda etkin roller üstlenip, tam hizmet kapsamında çalışmaktayız.

  Yazılım destekli altyapı uygulamalarımız neticesinde tüm müşterilerimiz her bir birim maliyete karşılık elde ettikleri geri dönüş ve bilinirliklerini yüksek oranda takip edebilme olanağına sahip olmaktadırlar.

 • Internetten satış sistemleri hazırlamak ve doğrudan satış kanalları edindirmek şeklinde özetlenebilen, marka ve firmalara interaktif satış olanakları sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz mevcuttur.

  Kredi kartı, havale, kapıda ödeme ve benzeri tahsilat yöntemlerini kullanarak, profesyonel satış sistemleri alanında sunmakta olduğumuz bu çözümlerimiz, sıcak satış hedeflenen projeler için doğru uygulamalar arasında başta gelmektedir.

  2013 yılı ve “takip eden sürecin” doğru mecralarından olan sosyal paylaşım ağlarının da kullanıldığı reklam, tanıtım, pazarlama ve tutundurma çalışmaları için çözümler sunmaktayız.

  Internet reklamları ile tümleşik halde yürütmekte olduğumuz bu yöntemi, gerekli hallerde e-WOMM ve e-mailing uygulamaları ile desteklemek üzere, sayısız yöntem tercihlerimizle sonuca varabilmekteyiz.

Biz Kimiz?

Yayıncılık ve Reklamcılık alanında başladığımız mesleki faaliyetlerimize 'yayıncılık' odaklı devam ederken 2007 yılı itibari ile Net Ajans Türkiye ve 2013 yılında da ENPAMA Ltd. ( www.enpama.com ) yapılanmalarını başlattık.

'Interaktif' projeler ağırlıklı olmak üzere reklam ve satış artırıcı faaliyetlerde yoğunlaştık. Internet Projeleri bizim uzmanlık alanlarımızın başta gelen faaliyetlerindendir.

Medya planlama, interaktif medya planlama, interaktif reklam uygulamaları ve yönetimi, yazılım geliştirme, dinamik internet siteleri programlama ve tasarımı, profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, model destekli tematik fotoğrafçılık hizmetleri, matbaa uygulamaları, kurumsal kimlik öğelerinin tespiti ve uygulanması, internetten satış sistemlerinin geliştirilmesi ve müşterilerimizin kullanımına sunulması, CRM uygulamaları ve nihayetinde temel düzeyde araştırma / analiz hizmetleri; satış & pazarlama danışmanlığı hizmetleri olarak nitelediğimiz genel iş faaliyet alanlarımızdır.

E-ticaret çözümleri üretmekteyiz.

Yine 2011 yılı itibari ile telesatış, callcenter ve Sekreterlik Hizmetleri sunmaktayız.

İş Alanımızdaki Odağımız

'İleri Düzeyde Uzmanlık' (!) yetisine sahip olmadığımız hiçbir alanda faaliyet göstermemekteyiz. Araştırma ve Analiz hizmetlerimizde bu nedenle genelde profesyonel hizmet alımını tercih ediyoruz. Prodüksiyon hizmetleri için proje yönetimi konumundan ileri geçmemeye özen gösteriyoruz.

Büyüme Stratejimiz

Finansal anlamda orta ölçekli butik bir ajansız. Proje bazlı, müşteri odaklı ve kesin çözümler üretme imkanlarımızı sonuna değin kullanırız. Mutlaka müşterimizin hayal etmesini sağlarız ve hayallerine sığdıramadıklarını hayal etme görevini üstleniriz. Müşterilerimizle birlikte hayal ettiklerimizi yine onlara arz ederiz. Yasalara ve meslek etiklerine bağlıyız. Gecemiz ve gündüzümüz sağlığımız ölçüsünce çalışmak için en uygun zamanlarımızdır; İŞ ODAKLI YAŞARIZ.


Entelektüel yaşam, sektörümüzde görev alanlar için bir zorunluluktur! İşimiz kadar yaşantımıza da emek harcamalı ve zaman ayırmalıyız...
Dolayısıyla az uyuyan insanlarız.

Referans Çalışmalarımız

Referanslarımız arasında mutlulukla andığımız pek çok ticari boyutlu çalışmamız ve sosyal sorumluluk çalışmalarımız mevcuttur. Referanslarımızın bir kısmına internet sitelerimizde yer verilmiştir.

Gururla sunduğumuz referanslarımız arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı SHOD Bşk.lığı bulunmaktadır. Uluslararası boyuttaki müşterimiz de, esnaf olarak anılan küçük finansal ölçekli müşterimiz de bizim için EŞ DEĞERDİR! Detayları sitemizde kısmen bulabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Bir çalışma arkadaşı seçerken iş ile alakalı yetileri ve ücret beklentisi :) en önemli kriterimizdir. Dürüstçe belirtmekte fayda görüyoruz.

Adli sicil kaydının olmaması yani evvelce suça karışmamış olması da yönetim anlayışımızın gereklerindendir. Kişi dürüstlüğünü sezdirebilmelidir. İşine ve biz çalışma arkadaşlarına bağlı olabilmeli, sürekli sadakat gösterebilmelidir. Çalışma arkadaşları ile medeni yaşam tarzını benimseyebilmelidir. TC Anayasa ve yasalarına bağlı olmalıdır. İş yaşamımız bir tual ise bu tualdeki rengarenk boyalarız; yeni arkadaşımız da aramıza renk katabilmelidir. Birbirimizi sevebilmemiz gereklidir.

Mesleki Yeterliliklerimiz

Çözüm ortaklığı aldığımız kişiler, firmalar ve çalışma arkadaşlarımız alanlarında uzmanlık gerektiren detaylara sahip kişiler olmalıdır.

Sekreter Hizmeti için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
Enpama Sekreter Hizmeti ile kullanımınıza limitsiz olarak sunuyoruz. 0(212) 988 1919