Ortaklık /

ENPAMA Ltd. Ortaklık & Bayilik Fırsatı

Enpama Reklam

Enpama Satış Ortaklığı & Bayilik


Sekreter Hizmeti | Ofis - Toplantı Salonu


Sekreter Hizmeti ve Ofis - Toplantı Salonu hizmetleri Enpama Ltd. güvencesi ile sunulmaktadır.

Türkiye genelinde ve yurtdışında "Enpama Temsilcisi" olabilirsiniz; hukuki statü kazanarak satış ortaklığı / bayilik prosedürleri ile çalışmak üzere ekibimize katılabilirsiniz.

Sekreter Hizmeti, Ofis - Toplantı Salonu, Web Tasarım ve Web Programlama Hizmetleri, E-Ticaret Sistemleri gibi sürekliliği olan güncel ve prestijli çözümlerin satışını yaparak, düzenli gelir elde edebileceğiniz bir iş modelinin sahibi olabilirsiniz.

Bölgenizde, bulunduğunuz ilde bir temsilciliğimiz bulunmuyorsa, eğitimlerimizden ve tüm akademik/mali desteklerimizden faydalanarak, hızla işinizi kurabilirsiniz.

Enpama Ltd

Satış Ortağımız & Bayimiz Olarak;

NİTELİKLİ BİR İŞ KURMA FIRSATI

Enpama Ltd ekibine satış ortaklığı / bayilik statüsünde katılmanız durumunda;

  • EĞİTİM ve DOKÜMANTASYON desteklerimiz ile "Tam Donanımlı" bir iş sahibi olursunuz.

  • WEB SİTESİ ihtiyaçlarınızdan, reklam ve pazarlama giderlerinizin desteklenmesine kadar, kurumsal birlikteliğimizi kazanırsınız.

  • SEKRETER HİZMETİ ürünümüzün satışını yaparsınız; düzenli ve sürekli kazanç sahibi olursunuz.

  • OFİS ve TOPLANTI SALONU hizmetlerimizin satışını yaparsınız; düzenli ve sürekli kazanç sahibi olursunuz.

  • WEB TASARIM hizmetimizin satışını yaparsınız; nitelikli kazançlar elde edersiniz.

  • E-TİCARET hizmetimizin satışını yaparsınız; nitelikli kazançlar elde edersiniz.

  • DÜZENLİ BİR İŞ/İŞLETME SAHİBİ OLURSUNUZ; başarılı ilerleyiş serüveninde, Enpama Ltd. ekibine dahil olmanın memnuniyetini yaşarsınız.

  • BÖLGENİZDEKİ TÜM SATIŞLARDAN PAY ALIRSINIZ.

İş başlangıcında eksiksiz sunacağımız partnerlik desteklerimiz, akademik ve saha eğitimlerimiz ve iş yönetimi uygulamalarımız ile PROFESYONEL İŞİNİZİ KURACAKSINIZ.

Tüm pazarlama operasyonlarımız sonucunda, bölgenizde yapılacak satışlardan payınızı almaya devam edeceksiniz.

Prestijli ve sürdürülebilir bir işletmeniz olacak; etik değerlere bağlı, dürüst ve başarılı bir iş hayatının huzurunu birlikte yaşamaya sizi de davet ediyoruz.

Bayilik & Ortaklık Başvurusu için Aşağıdaki Bilgileri Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Enpama Reklam Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri
San. Tic. Ltd. Şti.

Buradayız

Adres

Galataderesi Cd.
25/6 Şişli İSTANBUL TR

Tel: +90 212 988 1919

Biz Kimiz?

Yayıncılık ve Reklamcılık alanında başladığımız mesleki faaliyetlerimize 'yayıncılık' odaklı devam ederken 2007 yılı itibari ile Net Ajans Türkiye ve 2013 yılında da ENPAMA Ltd. ( www.enpama.com ) yapılanmalarını başlattık.

'Interaktif' projeler ağırlıklı olmak üzere reklam ve satış artırıcı faaliyetlerde yoğunlaştık. Internet Projeleri bizim uzmanlık alanlarımızın başta gelen faaliyetlerindendir.

Medya planlama, interaktif medya planlama, interaktif reklam uygulamaları ve yönetimi, yazılım geliştirme, dinamik internet siteleri programlama ve tasarımı, profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, model destekli tematik fotoğrafçılık hizmetleri, matbaa uygulamaları, kurumsal kimlik öğelerinin tespiti ve uygulanması, internetten satış sistemlerinin geliştirilmesi ve müşterilerimizin kullanımına sunulması, CRM uygulamaları ve nihayetinde temel düzeyde araştırma / analiz hizmetleri; satış & pazarlama danışmanlığı hizmetleri olarak nitelediğimiz genel iş faaliyet alanlarımızdır.

E-ticaret çözümleri üretmekteyiz.

Yine 2011 yılı itibari ile telesatış, callcenter ve Sekreterlik Hizmetleri sunmaktayız.

İş Alanımızdaki Odağımız

'İleri Düzeyde Uzmanlık' (!) yetisine sahip olmadığımız hiçbir alanda faaliyet göstermemekteyiz. Araştırma ve Analiz hizmetlerimizde bu nedenle genelde profesyonel hizmet alımını tercih ediyoruz. Prodüksiyon hizmetleri için proje yönetimi konumundan ileri geçmemeye özen gösteriyoruz.

Büyüme Stratejimiz

Finansal anlamda orta ölçekli butik bir ajansız. Proje bazlı, müşteri odaklı ve kesin çözümler üretme imkanlarımızı sonuna değin kullanırız. Mutlaka müşterimizin hayal etmesini sağlarız ve hayallerine sığdıramadıklarını hayal etme görevini üstleniriz. Müşterilerimizle birlikte hayal ettiklerimizi yine onlara arz ederiz. Yasalara ve meslek etiklerine bağlıyız. Gecemiz ve gündüzümüz sağlığımız ölçüsünce çalışmak için en uygun zamanlarımızdır; İŞ ODAKLI YAŞARIZ.


Entelektüel yaşam, sektörümüzde görev alanlar için bir zorunluluktur! İşimiz kadar yaşantımıza da emek harcamalı ve zaman ayırmalıyız...
Dolayısıyla az uyuyan insanlarız.

Referans Çalışmalarımız

Referanslarımız arasında mutlulukla andığımız pek çok ticari boyutlu çalışmamız ve sosyal sorumluluk çalışmalarımız mevcuttur. Referanslarımızın bir kısmına internet sitelerimizde yer verilmiştir.

Gururla sunduğumuz referanslarımız arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı SHOD Bşk.lığı bulunmaktadır. Uluslararası boyuttaki müşterimiz de, esnaf olarak anılan küçük finansal ölçekli müşterimiz de bizim için EŞ DEĞERDİR! Detayları sitemizde kısmen bulabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Bir çalışma arkadaşı seçerken iş ile alakalı yetileri ve ücret beklentisi :) en önemli kriterimizdir. Dürüstçe belirtmekte fayda görüyoruz.

Adli sicil kaydının olmaması yani evvelce suça karışmamış olması da yönetim anlayışımızın gereklerindendir. Kişi dürüstlüğünü sezdirebilmelidir. İşine ve biz çalışma arkadaşlarına bağlı olabilmeli, sürekli sadakat gösterebilmelidir. Çalışma arkadaşları ile medeni yaşam tarzını benimseyebilmelidir. TC Anayasa ve yasalarına bağlı olmalıdır. İş yaşamımız bir tual ise bu tualdeki rengarenk boyalarız; yeni arkadaşımız da aramıza renk katabilmelidir. Birbirimizi sevebilmemiz gereklidir.

Mesleki Yeterliliklerimiz

Çözüm ortaklığı aldığımız kişiler, firmalar ve çalışma arkadaşlarımız alanlarında uzmanlık gerektiren detaylara sahip kişiler olmalıdır.

Sekreter Hizmeti için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri "Tek Pakette"
Enpama Sekreter Hizmeti ile kullanımınıza limitsiz olarak sunuyoruz. 0(212) 988 1919